facebook1 tviter google+                                            tel3 +370 687 14458                  email3 info@eva-apskaita.lt             

NAUJAMETINĖ AKCIJA !!!

Visiems naujiems klientams, įsigijusiems programą ar papildomus modulius iki sausio 15 dienos,  taikoma 20proc. nuolaida!!!

 Modulio pavadinimas Kaina vietai
 Pagrindinis modulis- pirkimai, pardavimai, perkėlimai, sandėliai, prekes, klientai, mokėjimai, Kasa , bankas, SF išrašymas, KPO, KIO  200Eur
 Gamyba- prekių nurašymas pagal kalkuliacinę kortelę, savikainos paskaičiavimas +50Eur
 Auto servisas, IT servisas, Montavimo paskyros +50Eur
 Buhalterija - didžioji knyga, sąskaitų planas, balansas, Ilgalaikis turtas (IT) +50Eur
 POS -kompiuterinio kasos terminalo (aparato) valdymas. +50Eur
Sekančių darbo vietų kainodara:
  -antros darbo vietos kaina 80proc.
  -trečios darbo vietos kaina 60proc.
  -ketvirtos ir visų sekančių darbo vietų kaina 50proc.
 
Įsigijus programą, abonentinio mokesčio nėra. Už sumokėtą vienkartinę sumą Jūs gaunate programos aktyvacijos kodus, gaunate konsultacijas kaip pradėti ir kaip dirbti su programa: telefonu, e-mailu, OnLine prisijungus per TeamViewer'į. Taip pat ateityje Jūs galite nemokamai atsisiųsti visas naujausias programos versijas. 
  Jei ateityje sugalvojate, kad Jums reikia suprogramuoti kažkokį papildomą funcionalumą, ar kokią papildomą ataskaitą, ar reikalinga Jūsų duomenų analizė,  tuomet tariamės dėl papildomo apmokėjimo ir mokate už tiek, kiek užsakote papildomo darbo. 
  Papildomos programavimo paslaugos kaina: 20-25Eur/1val. (PVZ: programoje pridėti naują SF spausdinimo formą, pagal Jūsų pageidavimą, kaina ~20Eurų)

IP address= 34.204.11.236
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
StatCounter - Free Web Tracker and Counter