facebook1 tviter google+                                            tel3 +370 687 14458                  email3 info@eva-apskaita.lt             

Pasikeitė FTP serverio prisijungimo duomenys, tad Jums reikia atsinaujinti update_eva.exe failą. 

Paspauskite šią nuorodą: atisiųsti update_eva.exe  ir šį failą įsirašykite i C:\EVA\  katalogą

 

Norint padaryti „greitą“ pardavimą, dabar nebūtinai reikalinga sukurti prekės kortelę ir dar užpajamuoti likutį. Darant pardavimą, tiesiog ranka įrašomas prekės pavadinimas, kur automatiškai yra sukuriama tokia prekės kortelė ir tokia prekė parduodama į minusinį likutį. Kur vėliau galima padaryti tos prekės pajamavimą (pajamavimą būtina daryti tą pačia data arba ankstesne) ir minusinis likutis susitvarko.

Norint prekę parduoti kaip vienetinę prekę-  pvz brokas ar besibaigiančią galioti prekę, tam kad nereikėtų perkainoti viso likučio, galima sukurti akciją "su barkodu" ir tada tai vienetinei prekei atspausdinti atskirą lipduką su barkodu, kur skanuojant naują barkodą bus suteikta konkreti nuolaida konkrečiai prekei ir konkrečiam prekių skačiui.

Įvedant naują pirkimo dokumentą, kad kiekvieną kartą nereikėtu suvesti po viena preke į pirkimą, jei iš tiekėjo gaunate XLS arba DBF failą, tada tą failą galima importuoti į pirkimo dokumentą.

Idėta nauja versija, kurioje padarytas savikainos skaičiavimo pataisymas, kai gamyboje ilgalaikis turtas yra iškomplektuojamas.

Padaryta galimybė iš programos formuoti XML duomenis- i.VAZ (važtaraščių registrą) ir i.SAF (saskaitų faktūrų registrą)

Prekių paieškoje padaryti sekantys patobulinimai:
1. Galimybė prekes ieškoti ignoruojant tam tikrus simbolius
2. Paieškos kriterijų užduoti iš kelių fragmentų.

IP address= 3.238.190.82
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
StatCounter - Free Web Tracker and Counter