facebook1 tviter google+                                            tel3 +370 687 14458                  email3 info@eva-apskaita.lt             

Įvedant naują pirkimo dokumentą, kad kiekvieną kartą nereikėtu suvesti po viena preke į pirkimą, jei iš tiekėjo gaunate XLS arba DBF failą, tada tą failą galima importuoti į pirkimo dokumentą.

Pirmiausia reikia susitvarkyti ekselio failą, kad programa suprastu duomenis- Pirma ekselio eilutė turi būti pavadinta sekanciais laukų pavadinimais  tai kaip nurodyta programos lange.

 Sutvarkytas ekselionis failą turi atrodyti taip

Nebūtinai reikalinga visų laukų informacija, bet tokiu pagrindinių laukų kaip: kodas ar pavadinimas būtinas, nes sekantis žingsnis reikalinga nurodyti (atpaukščiuoti) pagal kokius laukus bus atpažįstamos prekės iš programos prekių kortelių.

Tada spaužiamas mygtukas „Gerai“ programa sutikrins ar „pažįsta“ duomenis iš ekselio, pasakys kokių nemato laukų ir jei viskas gerai patvirtinamame, kad vis tiek importuotu duomenis ir visi įrašai persikels i pirkimo dokumentą.

Perkelti įrašai iš ekselio i pirkimo dokumentą gali būti dviejų spalvų- juodi ir mėlyni. Juodi - tai įrašai kur buvo rastos prekių kortelės. Mėlyni- tai įrašai kur nebuvo rastos prekių kortelės, įvedus pirkimo dokumentą, bus automatiškai sukurtos tokios prekių kortelės.

 

 

 

 

 

 

IP address= 3.230.154.90
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
StatCounter - Free Web Tracker and Counter

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.