facebook1 tviter google+                                            tel3 +370 687 14458                  email3 info@eva-apskaita.lt             

 

Norint padaryti „greitą“ pardavimą, dabar nebūtinai reikalinga sukurti prekės kortelę ir dar užpajamuoti likutį. Darant pardavimą, tiesiog ranka įrašomas prekės pavadinimas, kur automatiškai yra sukuriama tokia prekės kortelė ir tokia prekė parduodama į minusinį likutį. Kur vėliau galima padaryti tos prekės pajamavimą (pajamavimą būtina daryti tą pačia data arba ankstesne) ir minusinis likutis susitvarko.

 

Pirmiausia parametruose (sistema->parametrai->pardavimai) reikia įsijungti parametrą, kuris leis į pardavimą įrašyti ranka norimą prekės pavadinimą ir įvedus tokį pardavimą bus automatiškai sukurta prekės kortelę. para1

 

 

Tuomet kuriant naują pardavimą ir kad pridėti naują prekę skaudžiame žalią pliusiuką, zalias      kur programa leis ranka įrašyti prekės kodą ir pavadinimą. Toks naujai pridėtas įrašas bus mėlynos spalvos tai reiškia, kad tokios prekės kortelės dar nėra ir įvedus pardavimą bus sukurta nauja prekės kortelė.

 

 

IP address= 3.230.154.90
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
StatCounter - Free Web Tracker and Counter

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.